BETA® 520

Beta® 520 je jednou ze základních řad BioThane® a získala si velkou oblibu nejen u výrobců produktů pro psy a koně. Metráž se dodává v různých tloušťkách a šířkách a velkém množství barev. Povrch je matný s imitací kůže, přičemž vlastnosti kůže mnohonásobně předčí. Není nutné ji nijak ošetřovat, při znečištění stačí jen omýt vodou. Beta® 520 na ...

Beta® 520 je jednou ze základních řad BioThane® a získala si velkou oblibu nejen u výrobců produktů pro psy a koně. Metráž se dodává v různých tloušťkách a šířkách a velkém množství barev. Povrch je matný s imitací kůže, přičemž vlastnosti kůže mnohonásobně předčí. Není nutné ji nijak ošetřovat, při znečištění stačí jen omýt vodou. Beta® 520 na rozdíl od klasické kůže nevysychá, nepraská, nenasáká vodou a neabsorbuje nepříjemný zápach. Rovněž vyniká velkou ohebností a velmi dobře se s ní pracuje i při největší tloušťce.

Beta® 520 naleznete v tloušťkách 1,5 mm, 2,5 mm a 3,8 mm. Další variantou je popruh s reflexním 3M® pruhem a tloušťkou 2,5 mm.

Zobrazit

BETA® 520 Počet produktů: 8

Podkategorie

 • BETA® 520 SF Super...

  Pouze 1,5 mm tenká Beta® 520, super ohebná, flexibilní a lehká a přesto s pevností 453 kg v tahu. Matný povrch s imitací kůže.

  Vhodná na výrobu vodítek nebo stopovaček.

 • BETA® 520 SH Super...

  Beta® 520 Super Heavy tloušťka 3,8 mm. Stále velmi ohebná, přičemž větší tloušťka skvěle padne do ruky. Matný povrch s imitací kůže.

 • BETA® 520 ST Standard...

  Beta® 520 ST Standard tloušťka 2,5 mm

  Jeden z nejoblíbenějších popruhů BioThane®.

  Matný povrch s imitací kůže.

  Univerzální popruh na všestranné použití.

 • BETA® 520 reflex ST...

  Standardní metráž o tloušťce 2,5 mm doplněná 3M® reflexním páskem, který odráží světlo v šeru a ve tmě. Vlastnosti jako klasická Beta® 520 ST. Matný povrch.

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Follow us on Facebook